Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte.

Více informací

CARS (Auta) - Fillmore (Filmore) - SBĚRATELSKÁ RARITA - 1. SÉRIE

SBĚRATELSKÝ kovový model Fillmore z filmu CARS (Auta) z první série (Desert series) s 12 autíčky na zadní straně karty. V některých prvních sériich autíček došlo k chybnému uvedení názvu autíčka Fillmore - název byl uveden pouze s jedním "L" (stejně jako u tohoto modelu). Z tohoto důvodu jsou tato autíčka vyhledávána sběrateli, kteří mají zájem o výjimečné modely. Jak každý ví, chyba při výrobě zvyšuje sběratelskou hodnotu a u autíček Cars tomu není jinak.

Ve filmu CARS (Auta) vystupuje Fillmore - mikrobus Volkswagen z roku 1960 žijící v Kardanové Lhotě (Radiator Springs) pomalovaný psychedelickými symboly a samolepkami oslavujícími životní prostředí samolepky na svém tělepo celé karoserii. Fillmore je sympatizantem hnutí hippie. Fillmore je zapřísáhlým zastáncem přírodních produktů, živí se prodejem ekologického paliva. Je přesvědčen, že ekologické obnovitelné palivo by bylo mnohem více rozšířeno nebýt spiknutí největších ropných společnosti kontrolujících vládu, které nechtějí soutěžit s Fillmorovým levným palivem. Fillmore je fanouškem Jimi Hendrixe a každé ráno hraje svou verzi Star Spangled Banner k nevoli svého souseda Sarge (Serži). Přes jejich rozdíly a časté hádky se zdají být blízkými přáteli.

Velikost cca 6-10 cm (dle modelu).
Hračka není vhodná pro děti do 3 let.

Fillmore (Filmore) - SBĚRATELSKÁ RARITA - 1. SÉRIE - CARS (Auta)
Mattel
0027084251418

neuvedeno

899

Produkt je již v porovnání. Zobrazit porovnání

Nevybrali jste si? Pomůže vám náš konfigurátor.