Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte.

Více informací

CARS (Auta) - Impound Wingo - Race O Rama (Spojlík s botičkou na kole)

Kovový model autíčka Impound Wingo (Spojlík s botičkou na kole) z filmu CARS (Auta). Jeden ze čtyř členů gangu Tuners Car poté, co jim Sheriff (Šerif) nasadil botičky.
Jedná se o sběratelský model z jedné z prvních sérií - Race O Rama.

Na základní škole byly Wingovy barvy, kterými se žádné jiné autíčko nemůže pochlubit, pobuřující a nevhodné - jeho vzhled nebyl v souladu s velmi přísnými pravidly školy, takže se každou chvíli dostával do maléru. Dnes už to neplatí, Wingo si udělal živnost z navrhování barev karoserií pro slavné klienty - má svou vlastní lakovnu. Noa prot, že jeho barva už ho do problémů nedostává, hledá Wingo a jeho gang nové způsoby, jak se do problémů dostat.
Wingo je jedním z členů gangu Tuner Cars, díky nimž vlastně začalo (i když nechtěně) dobrodružství Lightning McQueena (Bleska), který ve spánku sjel ze svého tahače Macka poté, co si z něj gang Tuner Cars udělal legraci na dálnici. No a pak se Blesk dostal do Kardanové Lhoty...

Velikost modelu cca 6-9 cm (dle typu).
Není vhodné pro děti do 3 let.
Impound Wingo - Race O Rama (Spojlík s botičkou na kole) - CARS (Auta)
Mattel
0027084724103

pro kluky

599

Produkt je již v porovnání. Zobrazit porovnání

Nevybrali jste si? Pomůže vám náš konfigurátor.