Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte.

Více informací

CARS (Auta) - The King + Chick Hicks

Dvojice klasických kovových modelů autíček z filmu CARS (Auta) - The King + Chick Hicks.

King:
King zažil v závodění opravdu všechno. Od skromných začátků na okruhu Piston Cup až po pompézní sponzoring a velkou mediální pozornost, kterou má dnes. Tento sedminásobný šampion závodního okruhu Piston Cup je nejúspěšnějším závodníkem v celé historii Piston Cupu s největším počtem vítězství na svém kontě. Vždy miloval každou vteřinu své závodní kariéry, ale po pravdě řečeno, už je připraven zpomalit a předat žezlo svému nástupci. Už se totiž těší na to, jak bude trávit více času se svou královnou, paní Kingovou. King se chystal na závod o první místo společně s Bleskem (Lightning McQueen) a Chickem Hicksem ve finále Piston Cupu, které se mělo uskutečnit v Kalifornii. King závodil za tým "Dinoco". King se snažil dát Bleskovi zdarma cennou radu a sice, že je to tým, kdo vyhraje nebo prohraje závod, nikoli jen závodník. Ale Blesk byl před závodem příliš rozrušený, než aby věnoval Kingovi pozornost. Během závodu v Los Angeles vedl King většinu času, když v tom Blesk použil trik, který ho naučil Doktor Hudson. Když si Chick Hicks uvědomil, že závod nevyhraje, vrazil záměrně do Kinga, který vyletěl do vzduchu a po dopadu na zem se dost silně poškodil. Blesk v němž se ozvalo svědomí a který si uvědomil, že by Kinga mohl postihnout stejný osud, jako Doktora Hudsona, pomohl Kingovi k úžasu všech ostatních dostat se do cíle. Po hrozivě vypadající havárii sice King vypadal hodně poškozeně, ale buďte ujištěni, že se bleskurychle a bez zbytečných odkladů postavil zpátky na své pneumatiky. Až budete závodníky tak dlouho, jako King, nepoloží Vás pár škrábanců a modřin.

Chick Hicks:
Chick Hicks je jedním z hlavních hrdinů filmu CARS (Auta) - patří do trojice největších soupeřů z Piston Cupu společně s McQueenem (Bleskem) a Kingem. Stále se snaží získat titul z Piston Cupu, ale nedaří se mu a vždy prohrává právě s Kingem. Jeho přezdívka je "Runner-Up". Chick Hicks má pověst ne zrovna poctivého závodníka. Chick Hicks je závodní veterán s čipem na rameni, nemilosrdný konkurent, který celou svou kariéru podváděl a díky tomu skončil mnohonásobně vícekrát na druhém místě, než jakékoli jiné auto. Dalo by se říci, že odpočítával na prstech vteřiny do doby, kdy King odejde na zasloužený odpočinek, aby se po něm mohl stát hlavním jezdcem stáje Dinoco. To ale netušil, že se zničeho nic objeví silná konkurence v podobě nováčka Lightning McQueena (Blesk McQueen). V Bleskových nejhorších nočních můrách nejenže Chick Hicks vyhrává Piston Cup, ale navíc ještě vítězí nad Dinocem. Chickovým hlavním sponzorem je Hostile Takover Bank (htB). Jeho číslo vozu je 86, což je rok, v němž byl uveden film Luxo Junior (první film nově zformovaného Pixar Animation Studios). Chick Hick, King a McQueen (Blesk) jsou v Piston Cupu bodově stále na stejné pozici, což nutí všechny tři závodníky k účasti v rozhodujícím závodu. Chick se vysmívá McQueenovi (Bleska) že nikdy nebude vítězem Piston Cupu a že nezíská sponzorství Dinoco. Lightning McQueen (Blesk) mu to oplácí tím, že Chick přezdívá "Thunder" (Hrom) z důvodu, že hrom vždy přichází po blesku, čímž znásobuje Chickovu zlost. Ten se však později, poté co McQueen (Blesk) mizí v Radiator Springs (Kardanová Lhota), s touto novou přezdívkou chlubí, dvoří se vlastním fanouškům a krade Bleskovy fanoušky. Chick se všemožně snaží vyřadit McQueena (Blesk) z finálového závodu a tím se dostat v celkovém hodnocení před něj. Chick Hicks v posledním kole finálového závodu záměrně nabourá Kinga, který tím ztratí kontrolu nad řízením a havaruje. Když Lightning McQueen (Blesk) vidí, co se stalo Kingovi, zastaví se před projetím cílem a vrátí se, aby Kingovi pomohl dokončit závod. To umožní Chickovi vyhrát a získat celkové vítězství v Piston Cupu. Ale nikdo ho za to neoslavuje, všichni oslavují Bleska za to, že pomohl Kingovi. Fanoušci se pak zlostně obrátí na Chicka za to co udělal a přimějí ho, aby se dal rychle na útěk i se svou trofejí takže slavná "Chickova éra" skončí tak rychle, jak začala. Není známo, co se poté stalo s Chickem, ale vypadá to, že přišel o sponzorství týmu Dinoco, jelikož Tex, který je majitelem Dinoca nabídl sponzorství Lightningu McQueenovi (Blesk) za jeho fair play chování.

Velikost modelů cca 6-10 cm (dle typu).
Není vhodné pro děti do 3 let.

The King + Chick Hicks - CARS (Auta)
MATTEL
0887961558555
799

Produkt je již v porovnání. Zobrazit porovnání

Nevybrali jste si? Pomůže vám náš konfigurátor.