Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte.

Více informací

PLANES 2: Fire & Rescue - 3pack Secret Hangar Meeting (Letadla 2: Hasiči a záchranáři) - Dusty (Prášek), Blackout, Drip

Kovové modely Pontoon Dusty (Prášek), Blackout a Drip z filmu PLANES 2: Fire & Rescue (Letadla 2: hasiči a záchranáři).
Pontoon Dusty (Prášek)
Po další vítězné sezóně se světoznámý závodní letoun Prášek Skočdopole vrací do domovského Vrtulákova. Nejslavnější práškovací letadlo přepsalo další milníky své bohaté kariéry. Jenže nehoda při tréninkovém letu mu během chvilky obrátí život naruby. Prášek musí nabrat nový směr. Odletí na leteckou základnu Zásahovky Národního parku Písty a začne trénovat se skupinou leteckých hasičů jako "JéVéTéčko", neboli Jednomotorový vzdušný tanker. Hrdniství na samé hraně života v ohnivém pekle ale nejde moc nacvičit. O to víc, když v hlavě nosíte závodní minulost a kdykoli v té nejnevhodnější chvíli se může projevit utajovaná porucha motoru.
Délka modelu cca 10 cm,
rozpětí křídel cca 12 cm.
Blackout a Drip
Kouřoví skokani jsou parta odvážných pozemních hasičů, které vede silná a drzá Dynamita. Jak její jméno naznačuje, nikdy se ji nepokoušejte dopálit. Pinecone má obří hrábě určené k odstraňování sutin. Dalo by se říct, že je to dobrácká jižanská duše. Avalanche si své jméno získal poté, co omylem spustil obří lavinu. Tento buldozer bez „vnitřního hlasu” však tvrdí, že rozhodně za nic nemůže a ani tam nebyl. Drsný a někdy bezhlavý Blackout kdysi omylem řízl do elektrického vedení. Na celé týdny tím odpojil horskou chatu od proudu a zároveň si vyzkratoval svou krátkodobou paměť. Aspoň si to tedy myslí. Drip je pohodový kluk, kterému v jednom kuse ukapává olej. Svou mechanickou rukou pak odstraňuje napadané stromy a křoví.
Délka modelů cca 5-7 cm (dle typu).

Hračky nejsou vhodné pro děti do 3 let.

3pack Secret Hangar Meeting - Dusty (Prášek), Blackout, Drip - PLANES 2: Fire & Rescue (Letadla 2: Hasiči a záchranáři)
Mattel
0887961029543

neuvedeno

1099

Produkt je již v porovnání. Zobrazit porovnání

Nevybrali jste si? Pomůže vám náš konfigurátor.