Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte.

Více informací

CARS (Auta) - Impound Snot Rod - Race O Rama (Smrkáč s botičkou na kole)

Kovový model autíčka Impound Snot Rod (Smrkáč s botičkou na kole) z filmu CARS (Auta). Jeden ze čtyř členů gangu Tuners Car.
Jedná se o sběratelský model z jedné z prvních sérií - Race O Rama.

Snot Rod (Smrkáč) je členem gangu Tuner Cars. Stále kýchá a je v gangu jediný z kategorie tzv. muscle car (silné vozy). Spolu s ostatními členy gangu způsobí, že McQueen (Blesk) vypadne ve spánku ze svého přívěsu během cesty do Los Angeles na závod série Piston Cup. Na konci filmu je spolu s ostatními členy gangu chycen Sheriffem (Šerif) a donucen opravovat silnici s asfaltovačkou Bessie. Snot Rod (Smrkáč) si vzal k srdci radu svého lékaře a zamířil na západ najít nějaké místo s čistým a svěžím horským vzduchem, který by zmírnil jeho chronické alergie. Na cestě potkal Boosta, DJ a Winga (Spojlík). Gang ho ustanovil šéfem bezpečnosti. Sice má stále alergii a přepadají ho nezadržitelné kýchací ataky, ale jeho schopnost vyčistit silnici je bezkonkurenční a proto je velmi ceněn svými kamarády, kteří mají rádi silnici jen pro sebe.

Velikost modelu cca 6-9 cm (dle typu).
Není vhodné pro děti do 3 let.
Impound Snot Rod - Race O Rama (Smrkáč s botičkou na kole) - CARS (Auta)
Mattel
0027084724059

pro kluky

499

Produkt je již v porovnání. Zobrazit porovnání

Nevybrali jste si? Pomůže vám náš konfigurátor.