Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte.

Více informací

CARS (Auta) - Sheriff (Šerif) - SBĚRATELSKÝ - 1. SÉRIE

SBĚRATELSKÝ kovový model Sheriff (Šerif) z filmu CARS (Auta) z první série (Desert series) s 12 autíčky na zadní straně karty.
V rodině Šerifa (Sheriff) je prosazování práva dlouholetou tradicí. Jeho otec byl dopravním policistou. Jeho teta, jeho dva bratranci z matčiny strany, jeho malý bratr ... a dokonce i jeho dědeček byl dopravním policistou, řídícím provoz na náměstí Times Square v New Yorku na přelomu století. Šerif (Sheriff) vždycky věděl, že taky bude polda. Koneckonců, jaké další možnosti měl se jménem Šerif (Sheriff)? Šerif je místním zastáncem práva a strážcem pořádku v Kardanové Lhotě (Radiator Springs). Bere svou práci opravdu velmi vážně. Šerif miluje vyprávění příběhů a občas si zdřímne za billboard "Kardanová Lhota" (Radiator Springs). To je přesně to místo kde byl, když Blesk (Lightning McQueen) před několika lety poprvé přisvištěl do města, což vedlo k chaotický pronásledování, které neskončilo zrovna dobře. No a dnes Šerif (Sheriff) vítá všemi čtyřmi pneumatikami závodnické Eso Bleska (Lightning McQueen) doma v Kardanové Lhotě (Radiator Springs).

Velikost autíček cca 6-10 cm (dle modelu).
Hračka není vhodná pro děti do 3 let.

Sheriff (Šerif) - SBĚRATELSKÝ - 1. SÉRIE - CARS (Auta)
Mattel
0027084251418

neuvedeno

699

Produkt je již v porovnání. Zobrazit porovnání

Nevybrali jste si? Pomůže vám náš konfigurátor.