Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte.

Více informací

CARS (Auta) - King - SBĚRATELSKÝ - 1. SÉRIE - poškozený obal

Velice vzácný SBĚRATELSKÝ kovový model KING z filmu CARS (Auta) z první série (Desert series) s 12 autíčky na zadní straně karty. V některých prvních sériich autíček došlo k chybnému uvedení názvu autíčka Fillmore na zadních stranách karet - název byl uveden pouze s jedním "L" (stejně jako u tohoto modelu). Z tohoto důvodu jsou tato autíčka vyhledávána sběrateli, kteří mají zájem o výjimečné modely. Jak každý ví, chyba při výrobě zvyšuje sběratelskou hodnotu a u autíček Cars tomu není jinak.

King zažil v závodění opravdu všechno. Od skromných začátků na okruhu Piston Cup až po pompézní sponzoring a velkou mediální pozornost, kterou má dnes. Tento sedminásobný šampion závodního okruhu Piston Cup je nejúspěšnějším závodníkem v celé historii Piston Cupu s největším počtem vítězství na svém kontě. Vždy miloval každou vteřinu své závodní kariéry, ale po pravdě řečeno, už je připraven zpomalit a předat žezlo svému nástupci. Už se totiž těší na to, jak bude trávit více času se svou královnou, paní Kingovou.

King se chystal na závod o první místo společně s Bleskem (Lightning McQueen) a Chickem Hicksem ve finále Piston Cupu, které se mělo uskutečnit v Kalifornii. King závodil za tým "Dinoco". King se snažil dát Bleskovi zdarma cennou radu a sice, že je to tým, kdo vyhraje nebo prohraje závod, nikoli jen závodník. Ale Blesk byl před závodem příliš rozrušený, než aby věnoval Kingovi pozornost. Během závodu v Los Angeles vedl King většinu času, když v tom Blesk použil trik, který ho naučil Doktor Hudson. Když si Chick Hicks uvědomil, že závod nevyhraje, vrazil záměrně do Kinga, který vyletěl do vzduchu a po dopadu na zem se dost silně poškodil. Blesk v němž se ozvalo svědomí a který si uvědomil, že by Kinga mohl postihnout stejný osud, jako Doktora Hudsona, pomohl Kingovi k úžasu všech ostatních dostat se do cíle.

Po hrozivě vypadající havárii sice King vypadal hodně poškozeně, ale buďte ujištěni, že se bleskurychle a bez zbytečných odkladů postavil zpátky na své pneumatiky. Až budete závodníky tak dlouho, jako King, nepoloží Vás pár škrábanců a modřin.

Velikost modelu cca 9 cm.
Hračka není vhodná pro děti do 3 let.

POZOR! Autíčko má poškozený obal. Autíčko je samozřejmě zcela v pořádku, nevybalené.

King - SBĚRATELSKÝ - 1. SÉRIE - CARS (Auta)
Mattel
0027084251418

pro kluky

999
929

Produkt je již v porovnání. Zobrazit porovnání

Nevybrali jste si? Pomůže vám náš konfigurátor.