Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte.

Více informací

CARS 2 (Auta 2) - Fillmore Precision Series

Kovový model autíčka Fillmore z filmu CARS v klasickém provedení z exkluzivní série Precision series. Modely z této kolekce jsou vyrobeny velice precizně s velkým důrazem na detail. Autíčka mají gumová kolečka. Autíčko je primárně určeno na vystavení jako sběratelský model, ale lze ho sundat z podstavce (2 šroubky) a hrát si s ním.
Ve filmu CARS (Auta) vystupuje Fillmore - mikrobus Volkswagen z roku 1960 žijící v Kardanové Lhotě (Radiator Springs) pomalovaný psychedelickými symboly a samolepkami oslavujícími životní prostředí samolepky na svém těle po celé karoserii. Fillmore je sympatizantem hnutí hippie. Fillmore je zapřisáhlým zastáncem přírodních produktů, živí se prodejem ekologického paliva. Je přesvědčen, že ekologicky obnovitelné palivo by bylo mnohem více rozšířeno nebýt spiknutí největších ropných společnosti kontrolujících vládu, které nechtějí soutěžit s Fillmorovým levným palivem. Fillmore je fanouškem Jimi Hendrixe a každé ráno hraje svou verzi Star Spangled Banner k nevoli svého souseda Sarge (Serži). Přes jejich rozdíly a časté hádky se zdají být blízkými přáteli.

Velikost modelu cca 6-10 cm (dle typu).
Není vhodné pro děti do 3 let

Fillmore Precision Series - CARS 2 (Auta 2)
Mattel
0887961374957

neuvedeno

699

Produkt je již v porovnání. Zobrazit porovnání

Nevybrali jste si? Pomůže vám náš konfigurátor.