Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte.

Více informací

CARS (Auta) - Red + Stanley - SBĚRATELSKÉ - 1. SÉRIE - poškozený obal

Absolutně exkluzivní dvojice kovových modelů autíček z filmu CARS (Auta) - Red + Stanley. Autíčka z úplně první série (Desert series).
Red (Ruda) je hasičské auto z filmu Cars (Auta). Je velmi plachý a zpočátku neměl rád Lightning McQueena (Blesk), ale nakonec si ho oblíbil. Red možná není hasičským vozem mnoha slov, ale to, co neříká, vyjadřuje jinak - svými velkorysými akcemi. Ať už jde o hašení požáru pneumatik nebo o péči o krásné květiny, Red (Ruda) je tady, aby pomáhal a chránil své milované město. Red (Ruda) si jakékoli negativní komentáře na město bere velmi osobně. Takže pokud chcete o Radiator Springs (Kardanová Lhota) říci něco špatného, měli byste se nejprve dobře rozhlédnout, protože jestli se Red (Ruda) nerozpakuje něco předvést, jsou to v každém případě jeho emoce.
Stanley býval patriarchou Kardanové Lhoty (Radiator Springs). Je to zesnulý manžel Lizzie, který se ve filmu objevuje již jen v podobě bronzové sochy, která stojí na konci Main Street před městským soudem. Když Blesk McQueen řádí v Kardanové Lhotě, zachytí nerad Stanleyho sochu ostnatým drátem a strhne ho z jeho podstavce. Pak se Blesk McQueen pokusí ujet a táhne sochu Stanleyho za sebou po silnici, až ji zcela zničí. Potom se Socha zamotá do telefonních drátů a přitáhne Bleska McQueena McQueen zpět. Stanley byl manželem Lizzie, která vlastní v Radiator Springs (Kardanová Lhota) obchůdek s kuriozitami a upomínkovými předměty (Curio Shop).

Velikost modelů cca 5-10 cm (dle typu).
Není vhodné pro děti do 3 let.

POZOR! Autíčka mají poškozený obal. Autíčka jsou samozřejmě zcela v pořádku, nevybalená.

Red + Stanley - SBĚRATELSKÉ - 1. SÉRIE - CARS (Auta)
Mattel
0027084267938

neuvedeno

1099
1059

Produkt je již v porovnání. Zobrazit porovnání

Nevybrali jste si? Pomůže vám náš konfigurátor.