Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte.

Více informací

CARS (Auta) - Luigi & Guido - PIXAR FEST

Kovové modely autíček Luigi & Guido z filmu CARS (Auta) v exkluzivních metalízových provedeních. Jde o modely ze speciální kolekce PIXAR FEST.

Luigi provozuje místní pneuservisu v Kardanové Lhotě (Radiator Springs) - Luigiho pneuservis (Luigi's Casa Della Tires). Luigiho motto zní: "Když už projíždíte tímto světem, proč při tom nevypadat dobře? Auta si nemohou vybrat vlastní karoserie, ale všechna mají možnost volby, pokud jde o pneumatiky, které obouvají. Luigi má nejlepší výběr pneumatik na západ od Mississippi a Luigiho pneuservis je široko daleko známý díky dokonalým službám, konkurenceschopným cenám a samozřejmě díky jeho velice stylovému majiti. Luigi je zaníceným fanouškem týmu Ferrari Racing a je opravdu absolutně nadšený, když se Ferrari závodník Michael Schumacher objeví v jeho obchodě, aby si u něj zakoupil pneumatiky.
Stejně jako jeho šéf Luigi je i Guido zaníceným fanouškem týmu Ferrari Racing, který sní o tom, že se stane servisákem ve skutečném závodním servisním boxu. Aby se co nejlépe připravil na tuto vysněnou kariéru, cvičí výměnu pneumatik v noci na cvičných dřevěných rámek, které si sám vyrobil ve své garáži. Stále doufá, že vytvoří nový světový rekord všech dob v rychlosti výměny pneumatik v servisním boxu. Ale než se to stane, je odhodlán poctivě trénovat, aby byl opravdu nejlepší

Velikost modelu cca 6-10 cm (dle typu).

Není vhodné pro děti do 3 let.

Luigi & Guido - PIXAR FEST - CARS (Auta)
Mattel
0194735042425

neuvedeno

599

Produkt je již v porovnání. Zobrazit porovnání