Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte.

Více informací

CARS (Auta) Deluxe - kombajn FRANK - Race O Rama

Exkluzivní kovový model - kombajn Frank z filmu CARS (Auta) z Deluxe kolekce z jedné z prvních sérií modelů CARS - Race O Rama.
Frank je dříč, který tráví své dny na polích sklizní, mlácením a čištěním obilí a potom dohlíží po zbytek odpoledne na práci traktorů. Na konci svého dlouhého dne je Frank připraven vypnout na celou noc, odpočinout si a připravit se tak na časné probuzení a další pracovní den, který je před ním. Takže pokud plánujete probudit Franka z jeho drahocenného, zaslouženého spánku, měli byste k tomu mít opravdu velice dobrý důvod, nebo perfektní únikovou cestu. Současně ale v noci Frank střeží traktory, které také zaslouženě spí a proto, když zjistí, že se Burák (Mater) s Bleskem (Lightning McQueen) snaží rušit a překlápět spící traktůrky, pokusí se je při tom dopadnout. Franka jste ve filmu mohli vidět poté, co Blesk a Burák probudili traktůrky, jak je honí po poli. Téměř se mu podařilo oba vozy dostihnout před opuštěním pastviny, unikli mu opravdu jen o vlásek, protože Franka zastavil dřevěný plot, přes který se nemohl dostat. Blesk má po této příhodě noční můry, že on, King a Chick Hicks jsou poraženi Frankem, který se z ničeho nic objeví ve vyřazovacím závodě, a Chick Hicks v tomto sěsivém snu dokonce nepřežije závod (Frank ho chytí, vtáhne ho do sebe jako obilí, rozemele ho a vyloučí jeho ostatky, tak, jak to dělá se slámou). Na konci Bleskova snu se Frank objeví potloukající se se závodním týmem Dinoco. Během závěrečných titulků filmu můžete Franka vidět ještě jednou - za plotem s traktory sleduje film.

Velikost modelu cca 11 cm, šířka radlice cca 13 cm.
Není vhodné pro děti do 3 let.

kombajn FRANK - Race O Rama - CARS Deluxe (Auta)
Mattel
0027084707571

neuvedeno

999

Produkt je již v porovnání. Zobrazit porovnání

Nevybrali jste si? Pomůže vám náš konfigurátor.