Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte.

Více informací

CARS (Auta) - Sarge Christmas (Vánoční Serža)

Kovový model Sarge Christmas (Vánoční Serža) z filmu CARS (Auta). Klasický mmodel Serži, tentokrát ale ve vánočním kabáte s bílou vrchní částí.
Serža (Sarge) je vojenský Jeep Willys z roku 1941. Hrdě sloužil v 2. světové válce, kde získal vyznamenání za skutečnou odvahu a odhodlání za odtažení cisterny do bezpečí během bitvy v Ardenách. Nyní žije v Kardanové Lhotě (Radiator Springs), kde provozuje prodejnu s vojenskými přebytky a kde prodává jeho vlastní soupravu pro přežití (Mother Road Survival Kit), která zaručuje přežití další světové války v případě, že se ocitnete v koncích. Serža (Sarge) stále ctí vojenskou morálku a dodržuje pořádek a disciplínu. Například jeho trávník je perfektně udržovaný a posekaný dvakrát denně. Každé ráno hraje vojenský budíček a vztyčuje americkou vlajku, aby byl taktéž pravidelně přerušen svým sousedem Fillmorem, který současně pouští píseň Star Spangled Banner od Jimmiho Hendrixe. I přes neustálé hašteření se ale Serža (Sarge) a Fillmore zdají být blízkými přáteli.

Velikost autíček cca 6-10 cm (dle modelu).
Hračka není vhodná pro děti do 3 let.

Sarge Christmas (Vánoční Serža) - CARS (Auta)
Mattel
0887961969252

neuvedeno

599

Produkt je již v porovnání. Zobrazit porovnání

Nevybrali jste si? Pomůže vám náš konfigurátor.