Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte.

Více informací

CARS (Auta) - Pit Crew Member Fillmore (nová kolekce)

Pit Crew Member Fillmore - kovový model autíčka z filmu CARS (Auta) - známý Fillmore, tentokrát ale s nezbytným šátkem za kterým má zavěšené kanystry s palivem.
Ve filmu CARS (Auta) vystupuje Fillmore - mikrobus Volkswagen z roku 1960 žijící v Kardanové Lhotě (Radiator Springs) pomalovaný psychedelickými symboly a samolepkami oslavujícími životní prostředí samolepky na svém tělepo celé karoserii. Fillmore je sympatizantem hnutí hippie. Fillmore je zapřísáhlým zastáncem přírodních produktů, živí se prodejem ekologického paliva. Je přesvědčen, že ekologické obnovitelné palivo by bylo mnohem více rozšířeno nebýt spiknutí největších ropných společnosti kontrolujících vládu, které nechtějí soutěžit s Fillmorovým levným palivem. Fillmore je fanouškem Jimi Hendrixe a každé ráno hraje svou verzi Star Spangled Banner k nevoli svého souseda Sarge (Serži). Přes jejich rozdíly a časté hádky se zdají být blízkými přáteli.

Velikost cca 6-10 cm (dle modelu).
Hračka není vhodná pro děti do 3 let.

Pit Crew Member Fillmore (nová kolekce) - CARS (Auta)
Mattel
0887961919394

neuvedeno

399

Produkt je již v porovnání. Zobrazit porovnání

Nevybrali jste si? Pomůže vám náš konfigurátor.