Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte.

Více informací

CARS (Auta) - Luigi + Guido Christmas (Vánoční Luigi a Guido)

Kovové modely autíček Luigi a Guido Christmas z filmu CARS (Auta), tentokrát ve vánoční verzi se speciálními čepičklami a Guido veze Luigimu i hezky zabalený dárek.
Jde o 2 klasické kovové modely autíček z filmu CARS (Auta) - Luigi, majitel pneuservisu v Kardanové Lhotě a jeho věrný kamarád, společník a kolega, vysokozdvižný servisní vozík Guido.
Luigi provozuje místní pneuservisu v Kardanové Lhotě (Radiator Springs) - Luigiho pneuservis (Luigi's Casa Della Tires). Luigiho motto zní: "Když už projíždíte tímto světem, proč při tom nevypadat dobře? Auta si nemohou vybrat vlastní karoserie, ale všechna mají možnost volby, pokud jde o pneumatiky, které obouvají. Luigi má nejlepší výběr pneumatik na západ od Mississippi a Luigiho pneuservis je široko daleko známý díky dokonalým službám, konkurenceschopným cenám a samozřejmě díky jeho velice stylovému majiti.
Luigi je zaníceným fanouškem týmu Ferrari Racing a je opravdu absolutně nadšený, když se Ferrari závodník Michael Schumacher objeví v jeho obchodě, aby si u něj zakoupil pneumatiky.
Stejně jako jeho šéf Luigi je i Guido zaníceným fanouškem týmu Ferrari Racing, který sní o tom, že se stane servisákem ve skutečném závodním servisním boxu. Aby se co nejlépe připravil na tuto vysněnou kariéru, cvičí výměnu pneumatik v noci na cvičných dřevěných rámek, které si sám vyrobil ve své garáži. Stále doufá, že vytvoří nový světový rekord všech dob v rychlosti výměny pneumatik v servisním boxu. Ale než se to stane, je odhodlán poctivě trénovat, aby byl opravdu nejlepší.

Velikosti modelů cca 4,5-5 cm (dle typu).
Není vhodné pro děti do 3 let.

Luigi + Guido Christmas (Vánoční Luigi a Guido) - CARS (Auta)
Mattel
0887961969276

neuvedeno

599

Produkt je již v porovnání. Zobrazit porovnání

Nevybrali jste si? Pomůže vám náš konfigurátor.