Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte.

Více informací

CARS (Auta) - DJ - SBĚRATELSKÝ - 1. SÉRIE

SBĚRATELSKÝ kovový model DJ (jeden ze čtyř členů gangu Tuners Car) z filmu CARS (Auta) z první série (Desert series) s 12 autíčky na zadní straně karty. V některých prvních sériich autíček došlo k chybnému uvedení názvu autíčka Fillmore na zadních stranách karet - název byl uveden pouze s jedním "L" (stejně jako u tohoto modelu). Z tohoto důvodu jsou tato autíčka vyhledávána sběrateli, kteří mají zájem o výjimečné modely. Jak každý ví, chyba při výrobě zvyšuje sběratelskou hodnotu a u autíček Cars tomu není jinak.

Už od útlého věku se DJ, jehož plné jméno je Devon Montegomery Johnston třetí, zajímal se o všechny druhy hudby. Jeho obrovskou neukojitelnou vášní byl odjakživa sběr zvukových záznamů, byl nadaným student na mezinárodně proslulé East Coast Music Conservatory. Jednou večer na kamarádově party potkal Devon gentlemana jménem Wingo. Tento expert na lakování a karosářské úpravy navrhl nádherný lak pro Devona, tak, aby jeho vzhled korespondoval s jeho excelentním zvukovým systémem. Nyní, dělaje čest svému jménu DJ si Devon libuje ve výškách, ale nikdy neztrácí kontakt ani s basy.

DJ je členem gangu Tuner Cars. Má vestavěný excelentní zvukový systém. On a ostatní členové gangu, kterými jsou Wingo (Spojlík), Boost a Snot Rod (Smrkáč) jeli Interstate (mezistátní silnice), když si všimli ospalého Macka. Rozhodli se udělat si z Macka legraci. DJ mu za hrál písničku Songbird od Kenny G, což způsobilo, že Mack usnul a Tuners Cars se tím náramně bavili. Až Snot Rodovo (Smrkáč) hlasité kýchání zapříčinilo, že museli rychle ujet. DJ se ještě později objeví v epilogu, kdy jsou on a ostatní členové gangu chyceni Sheriffem (Šerif) a zajištěni. Později byli posláni aby tahali Bessie (asfaltovací stroj), která je postříkala horkým tekutým asfaltem.

Velikost modelu cca 6-9 cm (dle typu).
Není vhodné pro děti do 3 let.
DJ - SBĚRATELSKÝ - 1. SÉRIE - CARS (Auta)
Mattel
0027084251418

pro kluky

799

Produkt je již v porovnání. Zobrazit porovnání

Nevybrali jste si? Pomůže vám náš konfigurátor.