Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte.

Více informací

CARS (Auta) - Boost + Snot Rod - SBĚRATELSKÉ - 1. SÉRIE

Exklzivní sběratelská dvojice kovových modelů autíček Boost a Snot Rod (Smrkáč) z filmu CARS (Auta). Dva ze čtyř členů gangu Tuners Car. Jde o exkluzivní set úplně první série modelů CARS - Desert series.
Boost nebyl vždy vůdcem gangu Tuner Cars. Když byl mladší, pracoval v garáži pro starší vozů, kde se spřátelil s jedním z prvních závodníků, který ho uvedl do problematiky závodění s použitím dusíku. Učíc se od mistra, který celý získal tituly v závedech na Great Salt Lake (Velké Solné jezero), slíbil Boost že bude udržovat tradici závodů při životě. Boost je vůdcem gangu Tuner Cars jehož členy tvoří (samozřejmě kromě něho samotného) ještě DJ, Snot Rod (Smrkáč) a Wingo (Spojlík). Boost a jeho gang jsou hlavní příčinou vypadnutí Lightning McQueena (Bleska) z jeho návěsu. Jeli po mezistátní silnici (Interstae), když si všimli ospalého Macka. Boost se rozhodl, že si s ním užijí trochu legrace, s čímž ostatní samozřejmě hned souhlasili. Za pomoci hudby, kterou mu pustil DJ ukolébali Macka, takže ten kličkoval po silnici sem a tam. Až kýchání Snot Roda (Smrkáč) je donutilo šlápnout na plyn a zmizet. Boost se ještě později objevil v epilogu, kdy byl on i ostatní členové gangu chyceni Sheriffem (Šerif) a zajištěni. Později byli posláni aby tahali Bessie (asfaltovací stroj), která je postříkala horkým tekutým asfaltem.
Snot Rod (Smrkáč) je dalším členem gangu Tuner Cars. Stále kýchá a je v gangu jediný z kategorie tzv. muscle car (silné vozy). Spolu s ostatními členy gangu způsobí, že McQueen (Blesk) vypadne ve spánku ze svého přívěsu během cesty do Los Angeles na závod série Piston Cup. Na konci filmu je spolu s ostatními členy gangu chycen Sheriffem (Šerif) a donucen opravovat silnici s asfaltovačkou Bessie. Snot Rod (Smrkáč) si vzal k srdci radu svého lékaře a zamířil na západ najít nějaké místo s čistým a svěžím horským vzduchem, který by zmírnil jeho chronické alergie. Na cestě potkal Boosta, DJ a Winga (Spojlík). Gang ho ustanovil šéfem bezpečnosti. Sice má stále alergii a přepadají ho nezadržitelné kýchací ataky, ale jeho schopnost vyčistit silnici je bezkonkurenční a proto je velmi ceněn svými kamarády, kteří mají rádi silnici jen pro sebe.

Velikost modelů cca 6-10 cm (dle typu).
Není vhodné pro děti do 3 let.

Boost + Snot Rod - SBĚRATELSKÉ - 1. SÉRIE - CARS (Auta)
Mattel
0027084267914

neuvedeno

899

Produkt je již v porovnání. Zobrazit porovnání

Nevybrali jste si? Pomůže vám náš konfigurátor.