Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte.

Více informací

CARS (Auta) - Metallic Union Jack Ramone

Kovový model autíčka Metallic Union Jack Ramone z filmu CARS 2 (Auta 2) z kolekce Scavenger Hunt (metalické modely), tentokrát v britských barvách se stříkací pistolí na pravém předním blatníku.
Ramone vlastní a provozuje v městečku Radiator Springs (Kardanová Lhota) lakovnu Ramone's House of Body Art. Je umělec a opravdový kouzelník s barvami a metalickými laky. Bývaly doby, kdy jeho jediným uměleckým plátnem byl on sám, takže se každý den objevoval v novém laku. Ale protože Lightning McQueen (Blesk) pomohl Radiator Springs (Kardanovou Lhotu) vrátit zpět na mapu, má Ramone nové zákazníky včetně hvězdných závodních aut. Než se Lightning McQueen (Blesk) vydá na World Grand Prix, zastaví se u Ramona, který mu udělá zcela nový vzhled a dokonce mu přidá i spoiler. Zdá se, že Ramone nahradil jako opravář Doc Hudsona (Doktor Hudson), který bohužel zemřel. Ve filmu Ramone pozdraví Lightninga (Bleska) při jeho příjezdu do města. Také pomůže opravit Lemona Otise. Později doprovodí Lightninga (Bleska) na letiště. Pak můžeme Ramona vidět v Londýně ve zcela novém laku připomínajícím britskou vlajku. Ramone také pomáhá Lightningovi (Bleskovi) a Materovi (Burákovi) v boji s Lemony tím, že nastříká Tubbs Pacerovi do očí barvu.

Velikost modelu cca 6-9 cm (dle typu).
Není vhodné pro děti do 3 let.

Metallic Union Jack Ramone - CARS (Auta)
Mattel
0887961822502

neuvedeno

499

Produkt je již v porovnání. Zobrazit porovnání